Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Нардеп Семенченко вимагає від Укрзалізниці документи на потяги, а конотопчани від Семенченка припинення блокади

Нардеп Семенченко вимагає від Укрзалізниці документи на потяги, а конотопчани від Семенченка припинення блокади

«Народні депутати надають допомогу Штабу блокади торгівлі з окупантами, зупиняють вантажні потяги та здійснюють перевірку документів безпосередньо у машиніста. Електрички та пасажирські потяги учасниками акції не зупиняються, — повідомив нардеп Семен Семенченко. — Штаб блокади торгівлі з окупантами очікує від Укразалізниці негайного виконання законних вимог і надання зазначених документів народним депутатам України для здійснення депутатського контролю».

Однак інформація про зупинення потягів активістами Штабу не підтверджується.

В той же час, за повідомлінням речника прокуратури Сумської області Наталі Науменко на ст. «Конотоп» зібралося біля сотні жителів міста, які вимагають припинити блокаду:

«Щодо ситуації в Конотопі. На даний час рух поїздів здійснюється відповідно до розкладу, неподалік залізничної колії відбувається акція, до якої долучилось близько 30 осіб. Водночас, поблизу залізничного вокзалу збираються місцеві жителі, які висловлюються проти запланованої блокади (вже понад 100 осіб). Співробітники правоохоронних органів повністю контролюють ситуацію».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий