Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

З посади зняли голову Верхньої Сироватки

З посади зняли голову Верхньої Сироватки

Тимчасово виконувати обов’язки сільського голови тепер буде секретар Верхньосироватської сільської ради Ірина Кулижка. Таке рішення прийняли місцеві депутати сьогодні на позачерговій сесії. Про це «СпецКору» повідомив представник ініціативної групи по відкликанню з посади Алли Александрової Микола Панасенко.

На позачерговій сесії були присутні 11 депутатів із 21-го. Наприкінці засідання вони звернулися до Верховної ради України із повідомленням про зняття голови села.

Аби затвердити протокол сесії, на ньому слід поставити печатку сільської ради. ЇЇ забрала та не віддавала Алла Миколаївна. Тому усі присутні депутати поставили підписи під ним, аби підтвердити, що вони дійсно були присутні на засіданні.

Микола Панасенко, представник ініціативної групи по відкликанню з посади Алли Александрової

Нагадаємо, наприкінці минулого року громада Верхньої Сироватки збирала підписи проти голови села Алли Александрової. Днями її відкликали з посади рішенням політичної ради Соціал-демократичної партії. Лист із повідомленням про припинення її повноважень на останній черговій сесії зачитала голова ТВК села Людмила Кисляк.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий