Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Ремонтувати сумські дороги зобов'яжуть підприємців

Ремонтувати сумські дороги зобов'яжуть підприємців

Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.

Звертаюсь до голів районних державних адміністрацій, міських голів. У вас на підвідомчих територіях розташовані великі агрокомплекси, кар’єри з видобутку корисних копалин тощо, де багатотонні машини завозять зерно, вивозять пісок, інші вантажі. Вони розбивають дорожнє покриття. Керівники цих підприємств повинні розуміти, що ремонт доріг – це також і їх обов’язок. Шукайте з ними спільну мову, шляхом співфінансування, укладання договорів про соціально-економічне співробітництво тощо, але дороги в області ми повинні відновити

голова Сумської ОДА Микола Клочко

З 1 березня до 30 червня усі вантажівки перевірятимуть на пересувних вагах. За перевищення допустимої норми вантажу передбачене адміністративне покарання. Зважування передбачено на 7 майданчиках, які розташовані на автодорогах Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Полтава, Суми -Путивль-Глухів, Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин й Батурин-Конотоп-Суми.

Також під час обговорення цієї проблеми перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко доручив головам райдержадміністрацій підготувати списки всіх підприємств-вантажовідправників, які «чують» місцеву владу у питанні щодо ремонту доріг і тих, які відмовляються від співпраці.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий