Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Національна поліція вкрала наказ у міністра МВС часів Януковича

Національна поліція вкрала наказ у міністра МВС часів Януковича

Генерал поліції третього рангу Сергій Будник, обіймаючи посаду начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України, «оголосив війну» приватним суб’єктами охоронної діяльності.

Такий висновок можна зробити після ознайомлення з розпорядженням пана Будника від 13.11.2015 р., яке нібитовідповідає вимогам Наказу Національної поліції України від 07.11.2015 № 80.

«До 01.12.2015 розірвати в установленому порядку існуючі договори, укладені УДСО, ВДСО про співпрацю з суб’єктами охоронної діяльності та надання послуг термінового виїзду груп реагування на інформаційні повідомлення суб’єктів».Пункт 3 зазначеного розпорядження вимагає наступне:
Національна поліція вкрала наказ у міністра МВС часів Януковича

На думку деяких експертів, поява цього документу пов’язана з намаганням чиновників Поліції охорони сприяти певним приватним охоронним структурам, які були нещодавно створені за їхньою участю.

Інші експерти пов’язують скандальне розпорядження генерала Будника з величезною вигодою, яку внаслідок послаблення ринкових позицій деяких фірм може отримати одна вітчизняна охоронна компанія з кіпрськими коріннями, що активно займається питаннями злиття і поглинання.

Нагадаємо, що Наказ від 07.11.2015 р. № 80 вимагає від керівників територіальних органів Національної поліції заборонити використання сил та засобів територіальних органів Національної поліції для сприяння приватним суб’єктам охорони. Цей наказ дослівно повторює наказ міністра МВС часів Януковича Анатолія Могильова від 27.10.2011 № 787.

Источние: http://security-ua.comскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий