Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Затримані поліцейські називалися видуманими іменами: нові подробиці скандалу

Затримані поліцейські називалися видуманими іменами: нові подробиці скандалу

Затриманий заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції Віталій Алексюк і його супутниця спочатку назвалися несправжніми іменами.

Нагадаємо, у ніч на суботу 11 березня після погоні і аварії луцькі патрульні затримали у Ківерцях заступника начальника райвідідлу поліції і начальника Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділку поліції Віталія Алексюка. У нього через три години після затримання виявили 1,42 проміле алкоголю в крові (норма - 0,2).

У машині з Алексюком була дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна.

Як повідомив активіст Самооборони Олександр Ніколайчук, чоловік спочатку назвався «Шабала Володимир Володимирович».

«Справжнє ім'я п'яного потенційного вбивці за кермом Алексюк Віталій Юрійович, капітан, начальник СРПП #1 Ківерцівського ВП (Сектор реагування патрульної поліції). Заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції» - повідомив активіст.

У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна, яка також називалася по-іншому, а саме: Захарчук Ольгою Миколаївною. Та стверджувала, що випадково потрапила в авто просто до свого села доїхати замість того, аби припинити діюче правопорушення.

Источник: http://www.volyn24.com/news/79746-zatrymani-policejski-nazyvalysia-vydumanymy-imenamy-novi-podrobyci-skandaluскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий