Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Інтернет-шахраї продовжують одурювати занадто довірливих жителів Сумщини

Інтернет-шахраї продовжують одурювати занадто довірливих жителів Сумщини

11 тисяч гривень втратила 53-річна жителька Білопільського району, яка через Інтернет намагалась придбати трактор. Працівники поліції ведуть пошуки зловмисника, так званого продавця, який, отримавши передоплату за товар, зник. В поліції за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження та вкотре застерігають громадян від подібних пройдисвітів.

За допомогою до поліції звернулась жителька Білопільського району. Жінка розповіла правоохоронцям, що, намагаючись зекономити на покупці трактора, вирішила скористатись добре відомими сайтами оголошень в Інтернеті. А коли знайшла потрібну об’яву, зв’язалась телефоном з продавцем та домовилась про умови придбання товару. Чоловік на іншому кінці дроту попросив перерахувати завдаток в розмірі 11 тисяч гривень, отримавши які, перестав виходити на зв’язок та видалив своє оголошення з сайту.

За даним фактом працівники поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Проводяться всі пошукові дії, направлені на розшук зловмисника. Правоохоронці ж продовжують застерігати всіх жителів області не довіряти незнайомцям, які пропонують придбати або продати товар в мережі Інтернет. Не перераховувати величезні суми грошей, сплачуйте за товар при його отриманні. Пам’ятайте, що за цікавою пропозицією, може ховатись звичайнісінький зловмисник, повідомляє ГУ НП в Сумській області.

Источник: SumyLifeскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий