Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Журналісти вимагають від мера Глухова публічного вибачення за застосування фізичної сили до редактора глухівської газети «Неділя»

Журналісти вимагають від мера Глухова публічного вибачення за застосування фізичної сили до редактора глухівської газети «Неділя»

Журналісти глухівської газети «Неділя» звернулись у відкритому листі до мера міста Глухова – Мішеля Терещенка, висловлюючи обурення його поведінкою коли 16 листопада мер, з використанням фізичної сили без жодних пояснень особисто вивів із залу засідань міськради редактора газети «Неделя» Оксану Коваленко.

«У той же час іншим журналістам, що знаходились в залі, Ви дозволили залишитися, продемонструвавши тим самим вибіркове ставлення до представників ЗМІ. Вважаємо подібні дії грубим втручанням у професійну діяльність журналіста, перешкоджанням в об’єктивному висвітленні роботи мера і органів місцевої влади» – наголошують журналісти у своєму зверненні.

Журналісти наголосили, що: «В даній ситуації ми побачили перші прояви тотальної цензури, політики заборон і перешкоджанню роботі журналістів у місті Глухові. І якщо Ви не знаєте, за що стояв Європейський Майдан, то можна нагадати – у тому числі і за свободу слова як одну з європейських цінностей. Якщо у вашому розумінні незаконна заборона журналістові працювати є подібною цінністю, то, мабуть, справа не в Європі, а у вашому особистому трактуванні владних повноважень міського голови. Вимагаємо від пана Терещенка публічних вибачень перед нашою колегою».

«Дуже прикро, що нащадок таких шанованих предків поводиться настільки некоректно, що хочеться порівняти його з хуліганом», – прокоментував цю ситуацію голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов, – «Він явно взяв за приклад не найкращі зразки поведінки від наших політиків. Думаю, що це хибний шлях. Наше суспільство вже не готове терпіти подібне. Навіть коли якась публікація викликає заперечення, це не привід застосовувати силу проти журналіста, тим більше акредитованого. Урядовець повинен знаходити інші шляхи висловити свою позицію»

Нагадаємо, що раніше сайт глухівської газети «Неділя» повідомив, що новообраний мер Глухова розпочав свою роботу на посаді з того, що особисто силоміць виштовхав з апаратної наради у мерії головного редактора місцевої газети «Неділя» Оксану Коваленко.

Источник: Незалежна медіа профспілка Українискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий