Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Через політичні чвари мер Глухова зриває проведення у місті міжнародної освітянської конференції

Через політичні чвари мер Глухова зриває проведення у місті міжнародної освітянської конференції

Міжнародний рух з проведення шкільних конференцій EdCamp направив меру Глухова Мішелю Терещенку листа про те, що директор Глухівської ЗОШ №2 Алла Рябуха стала однією з 24 переможниць конкурсу EdCamp, який дає право на проведення у місті конференції для освітян регіону. EdCamp просив мера надати підтримку цьому заходу, який заплановано на 8 квітня.

Позицію мера озвучив міський відділ освіти, який висловився проти проведення у Глухові конференції за темою «Національно-патріотичне виховання — необхідна складова навчально-виховного процесу в школі».

«Я у відчаї, — пише Алла Рябуха. — …розпочала підготовку до прведення данного заходу, знайшла спонсорів та людей, які готові допомогти і взяти участь його проведенні. Згоду на проведення сесій дали не тільки вчителі- практики, а й представники інших закладів такі як Слуцька Ірина Анатоліївна, професор Рудишин С.Д., кандидат наук Гриценко А., представник СОІППО С.Луценко та С.Миколаєнко, головний редактор журналу "Педагогічна майстерня" Вікторія Садкіна.

На мій EdCamp зареєструвалось більше 50 осіб( не з м.Глухів), люди, які хочуть змінити освіту, хочуть ділитись досвідом…. А тут таке… Пов'язую це тільки з тим, що є депутатом міської ради від БПП, і зараз роблять все можливе, щоб звільнити мене з роботи! Ну, не можуть допустити, щоб я провела цей захід!»

Відомо, що мера Глухова підтримує партія «Самопоміч», яка зараз перейшла в опозицію до президента України. Цим, очевидно, і пояснюється його рішення відмовити директору школи, депутату фракції БПП «Солідарність».

Натомість Мішель Терещенко через Facebook запрошує усіх охочих на інший захід — їхати 7-го травня до села Оленівка Фастівського району Київської області, аби висадити разом із ним 95 троянд на честь річниці смерті його двоюрідної бабусі.

Довідково:EdCamp – міжнародний освітянський рух, який об’єднує учителів з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.Уперше був проведений у 2010 році у США. На сьогодні EdCamp – це 1500 заходів щорічно у 28-и країнах світу.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий