Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Сумах відзначають День Гідності та Свободи

У Сумах відзначають День Гідності та Свободи

21 листопада в обласному центрі вшановують Героїв Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Відзначення цього дня розпочалося з покладання квітів до могили сумчанина, Героя Небесної Сотні Олексія БРАТУШКИ.

Незважаючи на рясний дощ, вшанувати пам’ять земляка на Центральне кладовище міста прийшли представники обласної влади, міський голова Олександр ЛИСЕНКО, військові та небайдужі жителі міста.

«Сумчани разом зі всією Україною відстоювали свій європейський вибір. На жаль антинародна влада у хід проти мирних демонстрантів залучала підрозділи силовиків, кийки, водомети, світлошумові гранати та навіть вогнепальну зброю. В пам’ять про героїв маємо йти європейським шляхом та збудувати гідне життя для нас та прийдешніх поколінь», – сказав керівник міста.

З Централнього кладовища присутні перемістилися до Свято-Воскресенського собору, де пройшла панахида за загиблими під час Революції гідності та під час виконання завдань антитерористичної операції. Очолив її архієпископ Сумський і Охтирський МЕФОДІЙ.

Прихожани в пам’ять про загиблих запалили сотні свічок та у своїх молитвах згадали борців за Гідність і Свободу.

Відзначення цього дня продовжилось о 12.00 в обласній філармонії благодійним концертом «Героям слава!» – вписано в серцях». Пізніше, о 15.00 на вул. Соборній пройде громадська акція «Живе відтворення Майдану».

Источник: http://www.sumy.ua/index.php?newsid=46504скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий