Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Мер Конотопа просить Верховну Раду і Президента розпустити міську раду

Мер Конотопа просить Верховну Раду і Президента розпустити міську раду

Мер Конотопа Артем Семеніхін сьогодні заявив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради. Причиною такого рішення стало те, що незадоволені його роботою депутати зірвали чергове пленарне засідання, на якому планували розглянути бюджетні питання.
На початку сесії були присутні 21 депутат з 36.
За перші питання порядку денного, повідомляє topkonotop.com, депутати голосували у повному складі, поки черга не дійшла до проекту рішення про дозвіл на розроблення землевпорядної документації по 4-му провулку Успенсько-Троїцької. Розробку документації за власний рахунок мало здійснити приватне сільськогосподарське підприємство «Злагода».
За словами міського голови, підприємство планувало створити в Конотопі 40 робочих місць, а також за власний рахунок зробити в місті одну дорогу. З іншого боку група депутатів наголошувала, що вказане підприємство не виконало умови земельної комісії.
Після тривалої дискусії частина депутатів «утрималась», тому рішення не було прийнято.
Далі депутат міської ради Тетяна Сизон заявила, що фракція «Рідне місто» більше не буде голосувати за жодне бюджетне рішення, поки не відбудеться повний та незалежний аудит міського бюджету. Після заяви 4 депутати покинули сесійну залу.
Артем Семеніхін заявив, що в черговий раз відбувся зрив роботи міської ради, адже в залі залишилось 17 депутатів із 19 необхідних для кворуму. Він публічно вибачився перед працівниками бюджетних установ, які ризикують залишитись без зарплати.
«Я вважаю, що це крапка в роботі цієї міської ради. Я зараз повертаюсь до свого кабінету і підписую лист на ім’я Верховної Ради України та Президента України з проханням про розпуск», — наголосив міський голова.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий