Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ З МОЛОДДЮ РАЙОНУ

ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ З МОЛОДДЮ РАЙОНУ

В цілях профілактики таких негативних явищ у підлітковому середовищі Глухівський районний центр для сім’ї, дітей та молоді провів тренінгове заняття на тему «Профілактика ранніх статевих зв’язків та ВІЛ-інфекції» на базі Березівського навчально-виховного комплексу.

Такі заходи проводяться традиційно до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з метою привернення уваги людства до цієї проблеми.

Особливо вразливими до цього питання є підлітки, молодь, адже за своїми експериментами вони часто потрапляють в різні життєві ситуації, які приводять до певних негативних явищ, що у свою чергу, можуть нести за собою важкі наслідки як наркоманія, безладна статева поведінка, ВІЛ-інфікування.

Хоч яким б досвідченими вони себе не вважали, якими б дорослими їх не сприймали однолітки, а все ж зовсім юний вік і відсутність досвіду життя не дає можливості дітям реально оцінити ситуацію. Часто вони бувають втягнуті в «погані» компанії, вихід з яких можна досягнути лише за допомогою центрів реабілітації.

У ході проведення тренінгу з дітьми обговорювались різні життєві ситуації, які допомагали зрозуміти, що проблема ВІЛ стосується кожного і якщо не берегтись, то біда може статись і з тобою.

Діти ділились своїми думками у питаннях можливостей зараження ВІЛ та дізнались багато нового з приводу цієї теми.

Разом із тим, було розказано куди можна звернутись з приводу ВІЛ, як відбувається здача аналізу крові на виявлення цього вірусу та методи боротьби з ВІЛ-інфекцією.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий