Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Комітет з призначень обрав кандидата на посаду голови "Сумихімпрому"

Комітет з призначень обрав кандидата на посаду голови "Сумихімпрому"

У вівторок, 15 грудня, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі відбулося засідання Комітету з призначень для визначення кандидатури на посаду голови правління ПАТ "Сумихімпром".
Про це йдеться у повідомленні Мінекономіки.
"Члени Комітету розглянули презентації та пропозиції щодо розвитку підприємства двох претендентів, які пройшли перший етап конкурсу в Фонді державного майна України, а саме: Дімітрія Каландадзе та Євгенія Корнілова", - повідомляє прес-служба.
Як наголошується, за результатами голосування членів Комітету більшістю голосів була визначена кандидатура Дімітрія Каландадзе.
ПАТ "Сумихімпром" - це ключове підприємство хімічної галузі України, що виробляє фосфатні мінеральні добрива та входить до списку ТОР-100 найбільших державних підприємств.
Основна продукція компанії - комплексні хімічні добрива (53% продажів) та діоксид титану (40% продажів).
Підприємство виробляє близько 50 видів хімічної продукції, що використовуються в сільському господарстві, будівництві, лако-фарбовій промисловості та шкіряній і гумовій промисловості.
За 9 місяців 2015 року чистий дохід ПАТ "Сумихімпром" зріс на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 1 996 млн гривень.
За результатами роботи 9 місяців 2015 року компанія стала прибутковою і відзвітувала про чистий прибуток у розмірі 51,7 млн гривень у порівнянні з чистим збитком 59 млн гривень за аналогічний період минулого року.

Источник: Економічна правдаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий