Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Сугоняко пішов проти Медуниці

Сугоняко пішов проти Медуниці

Народний депутат Олександр Сугоняко направив звернення Голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову з проханням створити на Сумщині Сумське управління СДПІ. За його словами, Сумську область кинули на призволяще, перевівши бюджетоутворюючі підприємства на оподаткування до Харкова.
«Сумщина – самодостатній регіон, який здатний сам себе обслуговувати.
Бюджет Сумщини на 2016 рік може втратити великі гроші. Варто лише враховувати той факт, що близько 90% податку на прибуток підприємства завжди сплачували до державної скарбниці і лише 10% до місцевої. А тепер ці підприємства будь платити податок на прибуток до бюджету міста своєї реєстрації, тобто Харкова. Це є неприпустимим!
Закликаю керівництво ДФС переглянути своє рішення та прийняти позицію громади Сумщини!», — написав народний обранець на своїй сторінці у Фейсбук.
У той же час його колега по Парламенту Олег Медуниця наполегливо захищає Уряд Яценюка, який ініціював зміни до Податкового кодексу. Раніше одіозний нардеп звинуватив голову обласної ради Семена Салатенка і його заступницю Лілію Ричкіну у «бурхливій діяльності з протидії реформам у країні», коли вони публічно заявили, що сплата податків великих підприємств регіону до Харкова фактично загрожує існуванню Сумської області. Що ж, тепер варто чекати, у чому Медуниця звинуватить Сугоняко.
Сугоняко пішов проти Медуниці
Сугоняко пішов проти Медуниці


Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий