Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ЧАСТИНУ ЄСВ ЗАМІСТЬ РОБОТОДАВЦІВ, - ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ЧАСТИНУ ЄСВ ЗАМІСТЬ РОБОТОДАВЦІВ, - ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

Пенсійний фонд розробив законопроект, який передбачає перерозподіл єдиного внеску між роботодавцем та найманим працівником шляхом збільшення розміру утримань із заробітної плати працівників на 13% (до 16,64%) та відповідно зменшення розміру нарахувань на фонд оплати праці для роботодавця на 13%.
Наразі середньомісячний відсоток нарахованого та утриманого єдиного внеску складає 39,47%, з яких 35,83% сплачує роботодавець, а 3,68% – працівник.
«Такий перерозподіл не повинен призвести до зменшення реальної заробітної плати найманих працівників, що повинно закріпитись законодавчо.
Перерозподіл єдиного внеску від роботодавця до найманого працівника буде сприяти зацікавленості в його сплаті останнім, посиленні страхових принципів у соціальному страхуванні та зменшенні дефіциту бюджету фонду внаслідок легалізації заробітної плати та зайнятості», - констатують у Пенсійному фонді.
Також законопроект передбачає вилучення положень із Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо застосування платниками з 2016 року понижуючого коефіцієнту 0,6 до розміру єдиного внеску.
Як констатують у Пенсійному фонді, це сприятиме збалансуванню його бюджету. «За прогнозними розрахунками втрати бюджету Фонду у 2016 році від застосування такого коефіцієнту становитимуть 65,6 млрд. грн», - зауважується в пояснювальній записці до законопроекту.
Источник: Finbalanceскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий