Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові — найвищий рівень безробіття по Сумській області

У Глухові — найвищий рівень безробіття по Сумській області

У середньому по Сумській області в даний час навантаження на одне вільне робоче місце складає 5 осіб, що на рівні відповідного періоду минулого року.
За даними Сумського обласного центру зайнятості протягом 2019 р. чисельність безробітних дещо зросла: з 15,2 тис. осіб минулого року до 15,8 тис. По професійним групам більше претендентів на одну вакансію серед законодавців, державних службовців, керівників, менеджерів (10 осіб), технічних службовців (9 осіб). Менше навантаження на одне вільне робоче місце – серед професіоналів, кваліфікованих робітників з інструментом і робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (по 3 особи).
Цього року спостерігається збільшення чисельності осіб, які претендують на вакансії серед законодавців, фахівців, технічних службовців. За видами економічної діяльності найбільше навантаження на одне вільне робоче місце у добувній промисловості (45 осіб), фінансової і страхової діяльності (15), надання інших видів послуг (11), найменше – у сфері інформації, телекомунікацій (2), переробній промисловості, сільському , лісовому та рибному господарстві, транспорті, професійної, наукової і технічної діяльності (по 3). У розрізі професій і спеціальностей найбільше навантаження на одне вільне робоче місце серед менеджерів (керуючих), вчителів, соціальних працівників, доярів, тваринників. Дефіцит кадрів сьогодні спостерігається на державних виконавців, поліцейських, лікарів (педіатрів, терапевтів), водіїв тролейбуса. Найбільше навантаження на робоче місце склалося у Глухові — 14 осіб, найменше — у Сумах та Сумському районі: по 3 особи.

Детальніше: http://sumypost.com/sumynews/suspilstvo/u-gluhovi-najvyshhyj-riven-bezrobittya-po-sumskij-oblasti/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий