Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували нардепи від Сумщини?

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували  нардепи від Сумщини?

Сьогодні, 20 травня, склав присягу шостий в історії України Президент Володимир Зеленський. Першим завданням він назвав припинення вогню на Донбасі. А також заявив, що розпускає Верховну Раду і планує зняти депутатську недоторканість. Ми вирішили дізнатись у народних обранців від Сумщини їхню думку щодо основних положень інавгураційних положень новообраного Президента України та заяви про розпуск Верховної Ради України
“Коментувати розпуск парламенту буду після відповідного Указу Президента. Поки що мова йде про звернення Президента під час інавгурації. Стосовно інших моментів, про які зазначив Володимир Зеленський у своєму зверненні, можу сказати наступне. Я завжди був прихильником скасування мажоритарної виборчої системи та відкритих списків. Голосував за ці зміни у виборчому законодавстві у першому читанні, готовий підтримати їх і у другому читанні. Так само я завжди виступав і за зняття депутатської недоторканості та запровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення”, – прокоментував Олег Медуниця, народний депутат України.

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували  нардепи від Сумщини?

“Неодноразово заявляв про необхідність повного оновлення влади, у тому числі Верховної Ради, у зв’язку із обранням нового президента. Про можливий розпуск парламенту заявляв сам Володимир Зеленський відразу після обрання, тож для мене ця його заява очікувана. Юридичну обґрунтованість указу президента про розпуск ВР буду вивчати після його опублікування”, – прокоментував Олександр Сугоняко, нардеп України.

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували  нардепи від Сумщини?

“Інавгурація шостого Президента пройшла на високому рівні, промова була емоційною і переконливою, особливо в частині відповідальності кожного за долю країни, проте конкретики щодо вирішення надважливих питань, які стосуються припинення вогню, тарифів, я поки що не почув. Але ряд серйозних заяв новообраним Президентом зроблено і час рішучих дій настав. Зокрема, що стосується розпуску парламенту – з цим я цілком згодний, а от щодо зміни виборчої системи – ні. Якщо почнемо обирати депутатів виключно за партійними списками, навіть відкритими, то вирішувати регіональні проблеми на вищому рівні буде просто нікому, адже списочник нестиме відповідальність і звітуватиме перед партійними босами, а не перед людьми, да й людей він тих скоріш за все в очі ніколи не бачив і не бачитиме, адже як жив у Києві, так і житиме, приймаючи «віртуальні» закони. До речі, це ми вже проходили, і наступати на ті ж самі граблі не бачу сенсу. Мажоритарник несе персональну відповідальність перед виборцями, добре знає проблеми регіону і діє в інтересах виборців, а не партії. Це якщо коротко. Також підтримую зняття депутатської недоторканності і ухвалення закону про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення”, – зазначив народний депутат України Ігор Молоток.

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували  нардепи від Сумщини?

“Я повністю підтримую промову новообраного Президента України Володимира Зеленського на інавгурації. І я підтримую його бажання скасувати депутатську недоторканість, тим паче, що я голосував за цей законопроект у першому читанні. Окрім цього, повністю згоден з тим, щоб відмовитись від мажоритарних округів, ввести кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. За відкриті списки я також голосував у першому читанні, це подібно до обрання депутатів місцевих рад. Щодо розпуску Парламенту, то я абсолютно нормально ставлюся до бажання пана Президента розпустити парламент. Якщо ми у більшості 73% проголосували за новообраного Президента, то Президент повинен йти на зміни з новою командою, тому дострокові парламентські вибори були б дуже доречними. Головне, щоб усі ці зміни відбувалися у рамках Закону і Конституції”, – акцентував народний обранець Микола Лаврик.

Інавгурація Зеленського і розпуск Парламенту: як відреагували  нардепи від Сумщини?


Источник: http://sumypost.com/sumynews/suspilstvo/inavguratsiya-zelenskogo-i-rozpusk-parlamenta-yak-vidreaguvaly-nardepy-vid-sumshhyny/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий