Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Працівники податкової міліції Сумщини вилучили з незаконного обігу спирту на суму близько 600 тисяч гривень

Працівники податкової міліції Сумщини вилучили з незаконного обігу спирту на суму близько 600 тисяч гривень

Працівниками оперативних та слідчих підрозділів фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Сумській області у ході операцій «Акциз-2016» та «Рубіж - 2016» здійснено огляд у приватному гаражі, який розташований на території одного з медичних закладів м. Суми. В гаражі накопичувалися оптові партії підакцизних товарів контрабандного походження, незаконно переміщені через Державний кордон з Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

За результатами проведених заходів виявлено близько семисот пластикових каністр з прозорою рідиною та характерним запахом спирту.

Виявлені 4 тисячі літрів спирту вартістю с вилучено. Тривають слідчо-оперативні заходи.

"В умовах особливого періоду аналіз оперативної ситуації в цій сфері свідчить про негативну тенденцію щодо активізації незаконного переміщення з території Російської Федерації на митну територію України підакцизної продукції (спирту) – сировини для виготовлення алкогольних напоїв у підпільних цехах - зазначив Андрій Павлун, перший заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області. - Незаконне потрапляння у вільний обіг на митну територію України з Російської Федерації товарів поза пунктами пропуску завдає шкоди економічній безпеці нашої держави".

Загалом з початку року у ході операцій «Акциз-2016» та «Рубіж - 2016» за результатами комплексних заходів працівниками податкової міліції Сумщини у взаємодії з органами Національної поліції та військовослужбовцями Сумського прикордонного загону вилучено з незаконного обігу понад 16 тисяч літрів спирту вартістю понад 2 мільйони гривень.

Источник: regionews.sumyскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий