Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Трохи правди про ліквідацію

Трохи правди про ліквідацію

Історія навколо газети «Народна трибуна» з самого початку викликала підозри та купу запитань.

Спершу влада створює депутатську комісію, куди входять люди, які ніяким чином не мають справи з журналістикою чи фінансово-бухгалтерською діяльністю. Крім того, вони починають перевіряти ті пункти законів, на які не мають ніякого права. Звичайно, вже тоді було зрозумілим, що депутати вишукуватимуть найменші дрібниці, за які можна зачепитися. Тоді, не знайшовши жодних порушень, комісія пише безглуздий звіт, на основі якого пропонує звільнити редактора. Стикнувшись із неймовірною силою спротиву зі сторони колективу, опозиційних депутатів, глухівчан, влада вирішує зовсім ліквідувати комунальну організацію, таким чином позбувшись газети, яка стала кісткою в горлі всупереч політичним поглядам.

А тут ще й Президент України підписав закон, відповідно до якого приміщення редакції має на 15 років залишитися в оренді в колективу. Тож наступним, дуже поспішним кроком, стала ліквідація комунальної організації з подальшим незаконним звільненням усього колективу. Склад ліквідкомісії також став водночас і очікуваним, і викликав ряд запитань. Перше з них: хто такий Павло Федорович Лук’янов, якого призначили головою комісії? Ми вирішили це прояснити. Кілька днів тому з фірми, де він працює, ми отримали відповідь на запит про публічну інформацію. Виявилося, що очільник такої серйозної комісії, яка взяла на себе повноваження ліквідувати комунальну організацію, - вантажник-електрик. Працевлаштований він на обласній базі спеціального медичного постачання. Однак, намагаючись знайти цю особу в Глухові, ніяких результатів ми не отримали.


За весь період роботи ліквідаційної комісії в табелі робочого часу П. Лук’янова не пропущено жодного дня. Цікаво, як він брав участь у засіданнях ліквідаційної комісії? Чи вони проводилися безпосередньо на його робочому місці? І чи проводилися ті засідання взагалі?
Маючи інформацію з надійних джерел, ми точно знаємо, що деякі члени ліквідкомісії ніколи не були на засіданнях, а підписи ставили пізніше, щоб не мати проблем із владою. Так само у пришвидшеному темпі ліквідаційна комісія нашвидкуруч робить ліквідаційні баланси редакції (про них ми писали в минулих номерах), розриває договір оренди приміщення... Яка ціль таких швидкісних дій? Можливо, відповідь криється у приміщенні та майні?

Источник: Народна трибунаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий