Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові завтра мітингуватимуть проти продажу сільськогосподарських земель

У Глухові завтра мітингуватимуть проти продажу сільськогосподарських земель

У Глухові 18 квітня, в день відкриття конференції за участю іноземних експертів «Як успішно здійснити аграрну реформу в Україні» о 10.00 ранку в рамках дій руху « Антизрада» розпочнеться демонстрація протесту проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

Акція під стінами агротехнічного інституту, де дискутуватимуть учасники ініційованої міським головою Мішелєм Терещенко конференції, пройде під гаслами «Представники аграрного сектору проти продажу землі інтуристам», «Ні» продажу землі та України», «Продав землю – зрадив Батьківщину.

У листівках організаторів акції протесту — руху «Антизрада» міститься звернення до жителів Сумщини, в якому говориться: «За нашими спинами великі іноземні кампанії, користуючись падінням курсу гривні та економічною кризою прагнуть скупить українську землю за безцінь. Коли наші хлопці захищають рідну землю від агресора на Донбасі, ми не маємо морального права в тилу здати землі інтуристам! МИ ЗА ТОРГІВЛЮ ЗЕРНОМ, А НЕ ЗА ТОРГІВЛЮ ЗЕМЛЕЮ! ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ!!!»

Источник: XPRESSскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий