Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

З метою вирішення ряду питань щодо організації на території Глухівського району призову на строкову військову службу були проведені співбесідитимчасово виконуючого обов'язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимира Картавого, представників Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату, відділення Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області з сільськими та селищними головами.

Основна мета - організація на належному рівні весняної призовної кампанії та виконання планових показників.

05 квітня 2016 року набув чинності Указ Президента №122/2016 про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2016 році.

Призов українців на строкову військову службу розпочнеться 5 травня і триватиме до 30 червня.

Призову підлягатимуть громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягнули 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової служби.

Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без - півтора року. Солдати-строковики будуть проходить службу виключно за межами зони АТО. Туди вони зможуть потрапити тільки добровільно.

В цьому році строкову службу хлопці можуть пройти на території Глухівського району – при відділах прикордонної служби «Сопич» та «Шалигине», які готують прийняти молоде покоління вже у серпні місяці.

Источник: Глухівська районна державна адміністрація.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий