Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця продовжує знайомити користувачів Фейсбуку з подробицями приватного життя.
Так, сьогодні депутат із самого рання пішов гуляти із собакою і біля свого будинку натрапив на невідомі для себе екземпляри живої природи — цілу «порцію» грибів сумнівного походження. Спочатку він їх понюхав, а потім вирішив спитати о 6:30 ранку поради у «друзів»: можна брати знахідку чи ні.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

«Хто знає шо за гриби?.. Пахнуть як добрі», — пише Медуниця в соцмережі. Зважаючи на ранній час, нардеп не отримав жодної відповіді, окрім «поганки», тому сам визначив назву знахідки. «Все з’ясував. Рядовка травнева. Щас візьму відерце і наріжу з піввідра… Добрий їстівний», — одиноко прокоментував нардеп.
За півгодини гриби опинилися у відрі Олега Медуниці.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

«Френди», які поступово прокидалися, почали відмовляти народного обранця від сумнівної їжі. Нагадували, що з його зарплатою б ризикувати і неварто заради «нездорової тяги до грибів». «Олег Вячеславович, Ви мене лякаєте ціми дописами про єкзотичні гриби. Вам вже і зарплату підвищили, а Ви все одно за старе. Кожного разу ризикую залишитись без свого представника в парламенті», — пише сумчанин Євген Медолазов.
Ще один фб-друг, Леся Кирій, порадила не брати приклад з Медуниці, бо у шлунку нардепа впевнена більше, ніж у шлунках рядових городян. «Рядовка травнева, чи Підсливники, чи ще, як би не назививалися ці гриби… Вячеславович все одно би їх зїв і відніс до класу їстівних. (Люди, будьте обережні! Не все, що перетравлює шлунок Медуниці, може перетравити і ваш шлунок)», — написала дівчина.

А колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв взагалі нарікнув Медуниці, що той займається не тим. «Лучше ты, Алєжа, Законы Украины так писал, как грыбочки собираешь…», — прокоментував екс-мер.
Але безстрашний «Алєжа», навіть не дочитавши всі фб-коментарі щодо їстівності грибів, устиг за пару годин їх замаринувати. Вийшло, за його словами, 1,8 літра.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Нагадаємо, нардеп Медуниця любить довіряти своєму нюху і визначає таким чином важливі для себе речі. Так, 23 лютого, перебуваючи в Сумській РДА, він помітив, що там запах олів’є відсутній, тобто ніхто нічого не святкує. А 8 березня, будучи з візитом у Литві, відзначив, що жіноче свято не відзначають там на тому рівні, що в Україні, а в стінах владних структур знову немає запаху олів’є і коньяку.

Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий