Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Голову Тростянецької райради облили зеленкою та посадили у сміттєвий бак

Голову Тростянецької райради облили зеленкою та посадили у сміттєвий бак

«Народні люстратори» влаштували ціле шоу на Вінниччині. Вони кинули у сміттєвий бак та облили зеленкою голову Тростянецької райради Юрія Солодкого.
Інцидент стався 29 квітня. Усе почалося вранці. Гурт активістів під стіни райради вимагали пана Юрія звільнити з посади та закликали його вийти до них. У руках фони тримали різноманітні плакати та кричали «Банду геть», а також «Геть крадію» На ці крики голова не реагував, тому до нього у приміщення активісти зайшли самі та вивели його на вулицю. Коли ж Юрій Федорович вийшов на вилицю, його одразу схопили та кинули у сміттєвий бак. Потім декілька разів гупнули посадовця та вилили на обличчя зеленку. Після прикрого випадку Солодкий вибрався з контейнера та зайшов у будівлю. Найактивніших «народних люстраторів» забрали поліцейські. Під час акції протесту Солодкому закидали членство у Партії регіонів та звинувачували у причетності до злочинів даної партії. Нагадаємо, наразі Юрій солодкий є депутатом від Аграрної партії України.

Источник: http://vn.20minut.ua/Podii/golovu-trostyanetskoyi-rayradi-oblili-zelenkoyu-ta-posadili-u-smittevi-10498023.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий