Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Українці вимагають мін. зарплату: 1 година = 8 євро (по курсу НБУ)

Українці вимагають мін. зарплату: 1 година = 8 євро (по курсу НБУ)

На сайті електронних петицій до Президента України вчора 21.03.2016 з’явилася петиція щодо зміни Закону про Тарифну Сітку найнятим робітникам, ІТР, дерслужбовцям та військовим.

Автор петиції Малишко Олександр Павлович

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Гаранту України внести пропозицію у ВРУ для зміни Закону про Тарифну Сітку найнятим робітникам, ІТР, дерслужбовцям та військовим.
Пропоную йому прийняти європейську або світову оплату за роботу: 1 година праці некваліфікованого громадянина - це 8 євро(!)(еквівалент у гривні по курсу НБУ), 1 година праці дуже кваліфікованої людини - 800 євро!), а не ту рабську оплату кам"яного віку, яка ще є дійсною та віджитою у нас зараз в Україні.
Коли Україна поспішає до Європи,то і Європа повинна бути в Україні! Краще коли "правила гри" в Україні будуть такі ж, як і в Європейській Спільноті і ще краще - коли ВСІ наші люди, маючи якусь професію, будуть мати та отримувати належне, гідно працюючи на своїй роботі. Щоб за щось питати з людей - треба їм спершу щось належне дати властям, а лише потім, коли людина буде мати заработані гідні гроші за свою роботу та буде відмовлятися сплачувати їх за щось, притягувати громадян до відповідальності. Відповідно, зникнуть петиції про підняття заробітної плати вчителям, лікарям та іншім категоріям "бюджетників", інших громадян тому, що в ТАРИФНІЙ СІТЦІ буде Законом чітко та ясно прописано : ГІДНА оплата за роботу і працю людей різних категорій та різних кваліфікацій за ГОДИНУ роботи!.
Цей ЗАКОН є основним в нашій країні. Від нього все й починається, в тому числі й ВІДБУДОВА УКРАЇНИ, що відповідає справедливості: Від кожного по здібностям - кожному по його праці.

Источник: Антикорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий