Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Атестація поліції Сумщини почнеться в кінці травня - Хатія Деканоідзе (ВІДЕО)

 Атестація поліції Сумщини почнеться в кінці травня - Хатія Деканоідзе (ВІДЕО)

Область вже включено до відповідного графіку. Вже сформовані комісії, які працюють із громадськістю. Про це глава Національної поліції України повідомила сьогодні, 12 травня, після церемонії складання присяги патрульною поліцією м. Суми.

Хатія Деканоідзе зазначила, що до кінця травня планують провести тестування керівників.

«Я думаю, що до кінця травня ми встигнемо провести тестування керівників, потім середнього складу, а потім – вже основного рядового складу», – зазначила глава Національної поліції України.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков додав, що атестацію по всій країні планують завершити до кінця липня. Зараз у Сумах якраз триває процес набору представників громадськості до складу комісій. Наразі вже подано близько 70 заявок про бажання брати участь у роботі комісій.

«Перший етап буде – 35-40 керівників вищої ланки. Вони пройдуть атестацію в центральній комісії у Києві», – зазначив глава МВС.

Він також додав, що другий і третій етап триватиме безпосередньо на території Сумщини. В ході третього етапу атестування пройде рядовий склад поліції. Атестування пройде упродовж приблизно місяця.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8QLo2A-m3c


Департамент комунікації

Національної поліції України
скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий