Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Медсестра конотопської школи обікрала другокласницю

Медсестра конотопської школи обікрала другокласницю

Конотопські працівники поліції затримали медичну сестру місцевої школи, яка викрала у школярки другого класу мобільний телефон. Окрім звільнення з посади, на жінку чекає ще й кримінальна відповідальність.
Зі слів дівчинки, мобільний вона залишила на парті в школі та пішла до їдальні. Коли повернулась у клас – телефону вже не було.
Працівники поліції провели перевірку та встановили, що до зникнення мобільного може бути причетна 36-річна медсестра, яка працює у навчальному закладі. У скоєному жінка зізналась та пояснила, що здійснила такий ганебний вчинок із-за браку грошей. Вона розповіла, що під час планової перевірки школярів запримітила мобільний телефон, який лежав на парті. Оскільки в класі нікого не було, вона швидко поклала його до кишені та пішла в свій службовий кабінет. Викрадений телефон продала на одному з Інтернет-сайтів за 900 гривень. А отримані таким чином гроші, витратила на власні потреби.
Не зважаючи на те, що жінка щиро шкодує про скоєне, керівництво навчального закладу вже звільнило її з посади, а слідчі поліції у відношенні неї відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає покарання від сплати чималого штрафу до трьох років позбавлення волі.

Источник: Голос Конотопаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий