Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Глухівчанин, якого позбавили водійських прав, вигадав історію про крадіжку свого авто

Поліція притягла до відповідальності 34-річного жителя міста Глухів, який, тікаючи від ДПС ДАІ, сховався дома. Щоб уникнути відповідальності, водій подзвонив у поліцію і вигадав історію про крадіжку свого авто і речей із нього.
Прибувши на місце, працівники поліції одразу перевірили автомобіль заявника і встановили всі обставини пригоди. Як виявилось, авто нікуди не щезало, а господар сам залишив його на сусідній вулиці. Більше того, відкрились нові обставини. Вночі, близько 3:00 в ДАІ бачили цю машину, яка їхала без ввімкнутого ближнього світла фар. Її намагались зупинити, але водій проігнорував вимоги поліцейських і не зупинився. Навпаки, почав втікати. За допомогою гучномовця полісмени неодноразово вимагали зупинится, але все дарма. Така погоня тривала близько 20 хвилин. Правоохоронці не змогли зупинити водія, бо, вийшовши із автомобіля, він перестрибнув через паркан до себе додому.
Водієм видався 34-річний заявник, глухівчанин, який позбавлений права керувати транспортним засобом. Обміркувавши те, що трапилось, щоб уникнути відповідальності, чоловік подзвонив у поліцію і розповів зовсім іншу історію.
Правопорушення було зафіксоване на відеореєстратор, тому за даним фактом у відношенні водія були встановлені адімністративні протоколи за ст.ст.126, 130 Кодексу України про адміністративні порушення.

Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий