Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

В податкових інспекціях Сумщини майже на 40 відсотків скоротили штат

В податкових інспекціях Сумщини майже на 40 відсотків скоротили штат

З лютого в області триває реорганізація податкових інспекцій

В податкових інспекціях Сумщини майже на 40 відсотків скоротили штат
Глухівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Сумській області приєднано до Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області. Сумську ОДПІ приєднано до Державної податкової інспекції у м. Сумах, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Сумській області.

У ході реорганізації Кролевецьке та Путивльське відділення Глухівської ОДПІ включено до складу Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції. Відповідно, Білопільське та Краснопільське відділення також перейшли до ДПІ в м. Сумах. Лебединське відділення включено до складу Охтирської ОДПІ.

В ДПІ у м. Сумах призначено заступником начальника Сергія Бика, заступником начальника – начальника Краснопільського відділення Володимира Гулого, заступником начальника – начальника Білопільського відділення призначено Олену Попович.

В Конотопській ОДПІ призначено заступником начальника – начальника Путивльського відділення Миколу Головінського, заступником начальника – начальника Кролевецького відділення Сергія Сокола. Ткаченко Тетяна очолила Глухівське відділення Шосткинської ОДПІ.

Загалом, на сьогодні працівників працівників податкових інспекцій скорочено на 39% – з 1179 осіб до 718.

Источник: Depo.Сумискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий