Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На підставі “закону Савченко” на Сумщині звільнено 160 злочинців

На підставі “закону Савченко” на Сумщині звільнено 160 злочинців

Після набуття чинності “закону Савченко” з місць позбавлення волі у Сумській області було звільнено 160 злочинців. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Сумської області Микола Лушпієнко, передає УНН з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Сумській області.
“Складна соціально-економічна ситуація в країні, триваючі військові дії на сході нашої держави, а також вступ у дію так званого "закону Савченко“, за яким з місць позбавлення волі було звільнено значну кількість злочинців-рецидивістів, не могли не накласти відбиток на криміногенну ситуацію в області. На обліку у підрозділах поліції області перебуває сьогодні 160 осіб, серед яких 50 убивць, 35 грабіжників, 40 розбійників тощо”, — зазначив М.Лушпієнко.
Він додав, що як наслідок, у поточному році відзначається зростання кількості зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів, убивств, розбоїв, крадіжок, шахрайств. Разом з тим, порівняно з минулим роком, у регіоні менше скоєно тяжких тілесних ушкоджень, хуліганств, незаконних заволодінь транспортних засобів.
Як повідомляв УНН, станом на 27 травня 2016 року з місць позбавлення волі було звільнено 6382 особи, з яких 866 осіб, засуджених за умисне вбивство на підставі “закону Савченко”.
Нагадаємо, у грудні 2015 року президент України Петро Порошенко підписав так званий закон Савченко - “Про вдосконалення порядку зарахування судом попереднього ув’язнення в строк покарання”, згідно з яким суди зобов’язані враховувати засудженим кожен день, проведений в СІЗО, як два дні відбування покарання.

Источник: УННскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий