Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Сумські «мусора» заправляються бензином на нелегальній заправці на чверть дешевше від ринку (відео)

Сумські «мусора» заправляються бензином на нелегальній заправці на чверть дешевше від ринку (відео)

Журналісти і радник міністра МВС Михайло Апостол викрили нелегальну автозаправку у м.Суми. Про це йдеться у сюжеті Олени Адаменко в програмі «Новини на часі» Сумської державної обласної телерадіокомпанії.
Підпільна автозаправка знаходилась у приміщенні одного з гаражів на вул. Білопільський шлях,26 на околиці міста неподалік від авторинку. Щодня тут нелегально продавалося 15-25 тис літрів палива.


На заправці було виявлено блокнот, де продавці занотовували, скільки і кому відпускали пального, а також автомобільні номери покупців.

Згідно з цими записами, окрім звичайних громадян тут заправлялися працівники УБОЗ, міліції і ДАІ. Деколи паливо правоохоронцям давали в борг. При цьому продавці нотували номери автомобілів, які приїжджали на заправку. Один з них був позначений як «мусора».

Також у блокноті було вказано ціни заправки – 15-16 грн. за літр, що майже на чверть дешевше від ринкової цінт бензину.
На місце події прибула Ірина Загорулько, яка разом із чоловіком володіє гаражем із пальним. Жінка запевняла журналістів, що паливо в гаражі використовувалося тільки для особистих потреб, а про його продаж вона нічого не знає. Те, яким чином в цьому гаражі заправили автомобіль журналістів, жінка пояснити не змогла. По ходу зйомок невідомий намагався відібрати у Апостола блокнот з записами продаж.

Керівник обласного управління міліції Анатолій Річкаль, який прибув на місце після виявлення пункту Апостолом, пообіцяв службове розслідування щодо правоохоронців, які заправлялись у нелегалів.

Розпочато кримінальне провадження за ст.227 Кримінального кодексу «випуск і реалізація недоброякісної продукції». Злочин за цією статтею карається штрафом або виправними роботами строком до 2 років. Про покарання міліціонерів, чиї номери були у переліку клієнтів нелегальної заправки, наразі нічого невідомо.

Наши Грошискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий