Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Обмануті очікування глухівчан

Обмануті очікування глухівчан
1 вересня в славному місті Глухів потрійне свято. Перше і важливе для жителів - це День міста, друге - визволення міста від фашистськой оккупації, і третє - День знань. Неймовірно насичений день с самого ранку і до пізньої ночі. В місті були організовані ярмарки, благодійний розпродаж, виставки від підприємств, розваги для дітей та молоді. Міський голова, Юрій Бурлака, разом с жителями міста почестно вшанував пам'ять загиблих у ході війни, висловив щиру подяку ветеранам за їхню мужність і відвагу, за мир, що вони принесли на наші землі і славу нашому народу. Всі бажаючі вшанувати пам'ять загиблих мали змогу подарувати квіти до меморіалу.
Привітати жителів міста мали змогу також підприємці та міські організації Глухова. Особливе привітання прозвучало від народного депутатата Андрія Деркача та Михайла Поплавського, ректора Київського національного університету культури та мистецтва і народного артиста України, який, доречі, виступив на сцені міста з яскравими українським виконанням пісень. І хоча не всі покоління мають однакові вподобання до естради, задоволені залишилися всі. Кому сподобався "запальний" Поплавський, а кому танцюючі на сцені красуні в пір'ях, а кому дискотека зі світлотехнікою - кожному своє. Завершення святкування відзначали красивим феєрверком, за що особлива подяка організаторам свята у місті. Приємна реакція жителів та гостів маста, котрі привнесли патріотичність в святкування, не соромлячись одягати українські вишиванки, та носити стрічки з кольорами прапора, що особливо важливо для підтримання нашого славного українського духу, волі і прагнення свободи. У організації святкування приймали участь всі охочі.
Але доречно відмітити, що напередодні виборів до міськой ради, юні глухівчани, які встигли загорітися європейською хвилею обіцянного кращого майбутнього не почули, і тим більше, не побачили головного винуватця солодкої мрійливої вати в очах жителів - славного своїм родом, Мішеля Терещенка, який напередодні залишив місто. Нажаль його привітання з нагоди потрійного свята міста не почули його прихильники та майбутні виборці. Цікаво, як це вплине на подальшу довіру і стосунки виборців з представником в мери Глухова, який ще поки не зарекомендував себе достатньо позитивно? Як свідчать старі записи, рід Терещенків вважав Глухів своєю домівкою, тут жили і працювали не одне покоління славнозвістних меценатів Терещенків, і відсутність Мішеля вдома, негарно відображається на його репутації відповідальної і шануючої традиції своїх пращурів людині. Нагадуємо, що Мішель Терещенко назвав Україну своєю матірью і висловив щире бажання приймати участь у її долі, але натомість навіть не привітав її з Днем Незалежності, і не зміг знайти часу для того, щоб розділити радість святкування дня Міста, що дає початок славному роду українських промисловців і меценатів Терещенків.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий