Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

ВЫБОРЫ - 2015

ВЫБОРЫ - 2015

Геннадій Дем’яненко: «Школа виживання» – ось через що сьогодні проходять жителі Глухова
Сьогодні прожитковий мінімум не задовольняє навіть 50% потреб людей. А з початком опалювального сезону ця цифра суттєво зменшиться. Адже тарифи на житлово-комунальні послуги, особливо на природний газ, стануть найбільшою загрозою для сімейного бюджету глухівчан
Пам'ятаєте притчу про правителя і податки? Коли правитель тричі підвищував податки, він відправляв міністрів дивитися, як реагує народ. Так от. Першого разу люди гнівалися і обурювалися. Після другого – заплакали, а після третього – почали сміятися.... Цікаво, на якій стадії зараз жителі нашої країни і особливо глухівчани, які зовсім скоро отримають платіжки за газ, тарифи на який підвищилися в 7 разів?
Кандидат у депутати Сумської обласної ради від міста Глухів від Опозиційного блоку (округ №34) Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО говорить: замість обіцяних реформ і європейського життя ми отримали жебрацьке існування.
«За останні роки люди збідніли втричі. Нам обіцяли полегшити життя субсидіями, але і в цьому питанні є дуже багато недоліків. При всій системі «спрощеності» подачі документів закінчити процес оформлення – завдання непросте. Держустанови переповнені бажаючими отримати субсидію, але профільних фахівців не вистачає. Отже, люди чекають по два-три місяці замість обіцяних 10 днів», – зазначив Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО і додав, що люди не повинні витрачати на оплату комунальних послуг більше 15% свого доходу.
Не залишив політик без уваги і рішення влади, яке стосується встановлення в опалювальний період для всіх груп населення ціни на газ в 3,6 грн за 1 куб.м при місячному споживанні до 200 куб. м. Але насправді воно не покращить ситуацію. Практика показує, що навіть для маленького будинку неможливо обійтися 200 куб.м газу на місяць. Необхідно як мінімум 400 куб. м.
Погоджується з Геннадієм ДЕМ’ЯНЕНКОМ і глухівчанка Христина, яка виховує маленьку доньку. Жінка говорить, що виживати в нинішніх умовах дуже складно: підвищилися ціни і тарифи, а заробітні плати та соціальні виплати практично не змінилися, здорожчали і продукти харчування. Та найболючіше, за словами Христини, її родина переживає тарифи на комунальні послуги.
«Тарифи мають бути обґрунтованими, щоб такі молоді сім’ї, як наша, могли їх спокійно cплачувати і не відмовляти собі у необхідних речах. У травні зросли тарифи на газ, у червні – на світло, у липні – на водопостачання. Я вже не знаю чого очікувати завтра… Кожного місяця влада підносить нам сюрпризи…», – зазначила вона.
Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО розуміє тарифну проблему людей і пропонує об’єднатися у боротьбі за встановлення справедливої ціни на комунальні послуги. Зокрема, якщо глухівська громада на виборах до місцевих рад підтримає його кандидатуру, то Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО як представник інтересів глухівчан в обласному депутатському корпусі буде ініціювати звернення до центральних органів влади з вимогою привести тарифи до рівня спроможності сплати їх населенням.
Стукайте – і вам відкриють!..

Источник:Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий