Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

«Разом – ми переможемо»( або думки вслух про наболіле..!)

«Разом – ми переможемо»( або думки вслух про наболіле..!)

Програма цього кандидата була небагатослівна і символізувала таке собі:« Переможемо разом!» Ці слова навряд чи багато говорили про наміри самого кандидата щодо його діяльності на дільниці, втім люди вірили йому і сподівались, що хто ж інший, як не голова стане вірним служителем виборців.
З його активної діяльності під час нетривалої виборчої кампанії стало відомо, що пріоритетом цього кандидата є, здебільшого, активне вирішення житлово-комунальних проблем мешканців сіл дільниці Дунаєць, Сутиски та Щебри. Та всі сподівались, що допомога такого «високоповажного» чиновника і, вже тепер зрозуміло, горе – депутата, буде дієвою. Та всі проблеми так чи інакше громада вирішувала за допомогою бюджету сільської ради і навіть не районного бюджету,за що ми дуже вдячні йому!!!!
Принаймні саме це вже можна було побачити з агітаційної листівки тодішнього кандидата, але ми вірили….!!!

І що ж омріяні надією і вірою виборці почули вже тепер? Наш депутат тікає. І як ви думаєте куди? У Вільну Слободу! Чому спитаєте? Тому, що там такі господарі: і сама громада і сільський голова уже все зробили для власне благодостойного проживання в своєму селі. А, можливо, і депутат там не роздавав таких листівок, які є у кожній, майже, хаті нашого села..
Та ми всі безпорадні дунайчани просимо: не тікайте Володимире Володимировичу! Приїздіть, прозвітуйте, пообіцяйте ще щось… ми так віримо… чи хочемо вірити! Ваші вірні виборці.
Лиор Бледерскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий