Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На нового мера Глухова подали заяву до суду про наклепи

На нового мера Глухова подали заяву до суду про наклепи

Після заяв губернатора Сумщини Миколи Клочка, народного депутата України Олександра Сугоняки та обласної прокуратури щодо розповсюдження новообраним мером Глухова Мішелем Терещенком неправдивої, як наголошують вони, інформації про нібито перешкоджання йому на виборах і застосування для цього адміністративного ресурсу, своє слово сказав і народний депутат України Андрій Деркач, якого Терещенко часто згадує у своїх післявиборчих інтерв’ю.

Андрій Деркач подав позов до суду, в якому вимагає спростування Мішелем Терещенком недостовірної інформації, поширеної останнім в інтерв’ю, опублікованому на сайті газети «День» і з цього приводу направив позовну заяву до суду.

Позивач зазначає, що викладена Мішелем Терещенком інформація є повністю недостовірною, носить негативний характер, що паплюжить його гідність та честь, порушує його особисті немайнові права та недоторканість ділової репутації. В зв’язку з поширенням такої негативної інформації, — йдеться у позові, — позивач змушений докладати додаткових зусиль, аби не допустити втрати довіри людей (колег, знайомих, близьких та рідних, виборців у своєму виборчому окрузі), що має наслідком порушення звичайного життєвого укладу позивача та відволікає його від інших важливих справ, як особистого характеру, так і у сфері професійної діяльності.

Андрій Деркач вимагає зобов’язати Мішеля Терещенка спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом направлення до редакції газети «День» повідомлення про прийняте рішення суду з викладенням тексту рішення. А також стягнути на користь позивача відшкодування завданої моральної шкоди в розмірі 200 000,00 грн. (двісті тисяч гривень 00 коп.) та суму понесених позивачем судових витрат пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Источник: Xpressскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий