Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

З Глухова повідомляють про нові порушення закону місцевою владою

З Глухова повідомляють про нові порушення закону місцевою владою

Журналіст Ксенія Осьмакова, яку карета "швидкої" забрала після "бесіди" із мером Глухова Мішелєм Терещенком, повідомляє про нові порушення законодавства місцевою владою. На своїй сторінці у Facebook вона написала:"Шановне товариство!

Мої близькі друзі знають, що я вкрай рідко турбую когось проханнями. Але зараз іншого виходу вже не бачу. Протягом місяця стосовно редакції газети "Народна трибуна" і мене особисто чиниться беззаконня. Справи розглядають суди, веде слідство поліція, але це не зупиняє місцеву владу.

Сьогодні, 4 січня ліквідаційна комісія надала мені наказ про те, що я (так само, як і решта співробітників) 31 грудня була звільнена у звязку з ліквідацією. До слова, в цей день ми були у відгулі за раніше відпрацьований час. Ніяких попереджень за два місяці. Ліквідаційна комісія хоче, щоб ми передали їй майно редакції, хоча матеріально відповідальної особи зараз просто не існує. Редактор, яку звільнили, коли вона перебувала на лікарняному, оскаржує рішення в суді. Особа, яку призначили ТВО керівника, майно не приймала і де знаходиться, невідомо. На робочому місці не зявляється. Інвентаризації при "заміні" керівника не було. Голова ліквідаційної комісії уклав договір з фірмою, яка у свою чергу довірила виконувати всі функції особі, яка є членом виконкому Глухівської міської ради. Юристи говорять про суцільні порушення законодавства. Знову суди, знову поліція. Ми прагнемо справедливості.
ПРОШУ МОЛИТОВ!!! За колектив, який намагається вистояти й зберегти газету. За тих, хто обстоює закон. За тих, хто чинить зараз стосовно нас беззаконня — вони не відають, що діють. Нехай Господь дасть усім нам розум і силу не кинути свій хрест"

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий