Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Смертельний вірус: на Сумщині від пневмонії померла ще одна людина

Смертельний вірус: на Сумщині від пневмонії померла ще одна людина

У Конотопському районі після тяжкого перебігу захворювання від ускладнень у вигляді пневмонії померла одна людина, повідомляє "Голос Конотопу".

Показник захворюваності населення Сумської області на ГРВІ на кінець тижня зріс та становить 57,03 на 10 тисяч населення (проти 28,75 — на минулому тижні). Як повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Сумській області, перевищення епідпорогів відбулося у Конотопському, Буриському, Білопільському, Липово-Долинському районах та містах Ромни і Охтирка.

Органами виконавчої влади адмінтериторій вживаються розмежувальні заходи щодо стабілізації захворюваності населення. Призупинено навчальний процес у всіх 23 закладах освіти Буринського району та частково (в окремих класах) по 1 закладу м. Шостка та м. Конотоп. Однак у Сумах закривати навчальні заклади на карантин влада не поспішає.

Нагадаємо, від пневмонії, викликаної небезпечним вірусом, на Сумщині раніше померли 2 людини (чоловік і жінка). Це жителі Буринського району. Обидві жертви звернулися в лікарню через тиждень з початку хвороби, тобто, пізно. Медики закликають сумчан звертатися за допомогою до лікарів при найменшій підозрі на недугу, щоб оперативно почати правильне лікування.

Источник: The Sumy Postскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий